Historie

2016 UGH Cup XV - 2.7.2016 - Liberec

01. AIE Polska
02. FC Loket z Vokna
03. Inseminátoři
04. Zpuchlí kapři z Pryglu

Král střelců: Nezval (Inseminátoři) - 5 branek


2015 UGH Cup XIV - 4.7.2015 - Liberec

01. O.A. Arrows
02. AIE Polska
03. FC Loket z Vokna
04. Alkmar

Král střelců: Ondřej Veverka - (O.A. Arrows) - 7 branek

 

2014 UGH Cup XIII - 5.7.2014  - Liberec

01. FC Loket v Vokna
02. O.A. Arrows
03. Basherova sláva mezi námi
04. Marnost

Král střelců: Matěj Soucha (O.A. Arrows) - 9 branek


2013 UGH Cup XII - 13. 7. 2013 - Liberec

1. O.A. Arrows
2. Marnost
3. Federace přátel pivního moku
4. AIE Polska

Král střelců: Ondřej Veverka (O.A. Arrrows) - 8 branek
Borec turnaje: Miner - za příkladnou reprezentaci a růžové umění

2012 UGH Cup XI - 7. 7. 2012 - Liberec

1. Lokomotiv sídliště Ďáblice
2. Zpuchlý kapři z Pryglu
3. O.A. Arrows
4. Inseminátoři
5.-8. Marnost
5.-8.
5.-8.
5.-8.

Král střelců: Soucha (O.A. Arrows)
Překvapení turnaje: z důvodu toho, že se žádné překvapení nekonalo, cena nebyla udělena.

2011 UGH Cup X - 9. 7. 2011 - Praha

1. Basherova sláva mezi námi
2. O.A. Arrows
3. Inseminátoři
4. Lokomotiv sídliště Ďáblice
5. - 8. AC South Park
5. - 8. Alkmar
5. - 8. Odmašťovna Brno
5. - 8. Žižkovská sedma

Král střelců: Matěj Soucha (O.A. Arrows) - 11 branek
Překvapení turnaje: Martin Janák

2010 UGH Cup IX. - 3. 7. 2010 - Liberec

1. Basherova sláva mezi námi
2. Odmašťovna Brno
3. Inseminátoři
4. Argentina
5. - 8. Lokomotiv Sídliště Ďáblice
5. - 8. O. A. Arrows
5. - 8. Hrdzavá kotva
5. - 8. Reginae Gradecensis

Král střelců: ?? no to kdybych věděl
Překvapení turnaje: IRC (bývalá Ostravská důlní společnost)

2009 UGH Cup VIII. - 4. 7. 2009 - Liberec

1. Inseminátoři
2. Amsterodam
3. Mynos to jistí
4. Zpuchlý kapři z Pryglu
5. - 8. Žižkovská sedma
5. - 8. Alkmar
5. - 8. Tišší blázni
5. - 8. Stará Parta

Král střelců: Mokrý - 5 (Mynos to jistí)
Překvapení turnaje: Odmašťovna Brno

2008 UGH Cup VII. - 5. 7. 2008 - Liberec

1. Zpuchlý kapři z Pryglu
2. IV. 22
3. O. A. Arrows
4. Alkmar
5. - 8. Inseminátoři
5. - 8. Amsterodam
5. - 8. Liberecká žízeň
5. - 8. Žižkovská sedma

Král střelců: Trash - 11 (O.A. Arrows)
Překvapení turnaje: IV. 22

2007 UGH cup VI. - 7. 7. 2007 - Liberec

1. Inseminátoři
2. Argentina
3. Amsterodam
4. Zpuchlý kapři z Pryglu
5. - 8. Žižkovská sedma
5. - 8. Si Kyo
5. - 8. Regina Gradecensis
5. - 8. Mrdka z krtka

Král střelců: Nowak (Amsterodam)
Překvapení turnaje
: IV.22

2006 UGH cup V. - 8. 7. 2006 - Liberec

1. Amsterodam
2. Commonwealth Team
3. Reginae Gradecensis
4. Argentina
5. - 8. Inseminátoři
5. - 8. Liberecká Žízeň
5. - 8. Žižkovská sedma
5. - 8. FPPM

Král střelců: Raajkard (Liberecká Žízeň)
Skokan (překvapení) turnaje: FPPM

2005 UGH cup IV. - 2. 7. 2005 - Liberec

1. Šedá myš
2. Inseminátoři
3. Chubba Chubbs
4. Žižkovská sedma

2004 UGH cup III. - 4. 7. 2004 - Liberec

1. Inseminátoři
2. Reginae Gradecensis
3. Solitariho démoni
4. Žižkovská sedma

Král střelců: Kadič (Reginae Gradecensis)

2003 UGH cup II. - 26. 7. 2003 - Liberec

1. Šedá myš
2. Mrdka z krta
3. Chubba Chubbs
4. Žižkovská sedma

Král střelců: Petr Bartoníček (Šedá myš)
Lama turnaje: Paliči

2002 UGH cup I. - 5. 7. 2002 - Třebíč

1. Štatlaři
2. Inseminátoři
3. UGH
4. Knighs of Darkness

Král střelců: Inseminátoři

2019 @ Jan Franc